Zobacz wszystko

Dla nas czas nie gra roli

Od kilku godzin do wielu lat – za pomocą timelapse możemy podziwiać zachodzące zmiany

Timelapse Budowlany

Nagrania timelapse to idealne narzędzie kontroli przebiegu prac na budowach. Pozwalają na bieżąco śledzić przebieg prac w okolicach trudno dostępnych czy odległych od siedziby inwestora. Sprawdzić sposób i czas wykorzystania specjalistycznego sprzętu oraz organizację prac. Dodatkowo staje się posiadaczem dokumentu ilustrującego wszystko to co i w jakim tempie działo się podczas prac. Znakowanie klatek ze zdjęciami, pozwala ocenić nie tylko sprawność robót, ale także rytmiczność dostaw materiałów czy długość nieefektywnych przestojów.

Timelapse Przemysłowy

Dzięki zdjęciom poklatkowym jesteśmy w stanie uchwycić szczegóły budowy oraz pracę lini produkcyjnych oraz procesów przemysłowych. Można prześledzić czy wszystkie etapy zostały zaprojektowane właściwie i działają zgodnie z oczekiwaniami. Długotrwałe procesy które dzięki przyspieszeniu czasu daje się przeanalizować, pokazują często wąskie gardła, bądź wskazują punkty i możliwości optymalizacji pracy. Dlatego często spojrzenie z innej perspektywy pozwala dostrzec inne ciekawe zagadnienia niż te do których przywykliśmy i ich nie zauważamy.

LINIA PRODUKCYJNA

Technika poklatkowa pozwala lepiej przeanalizować procesy zbyt powolne dla ludzkiej percepcji

Timelapse z budowy linii produkcyjnej jest wspaniałym narzędziem komunikacji w firmie. Może być wykorzystywany w celach szkoleniowych lub kampaniach marketingowych.

Przyspieszanie czasu


Produkujemy pełną dokumentację procesów zachodzących w dłuższym czasie lub krótkie sekwencje

Technika timelapse różni się tym od standardowego nagarnia wideo, że czas odtwarzania akcji (trwania procesu) może wielokrotnie przekraczać szybkość zapisu, gdy w standardowym nagraniu obie prędkości są takie same). Różnica miedzy prędkością rejestrowania procesów i ich odtwarzania pozwala podzielić przyspieszenie odtwarzania na małe, średnie i duże.

Małe

2 - 30 - krotne. Stosuje się do śledzenia życie codziennego. Ludzie są widoczni...

Średnie

720 - 3600 - krotne. Pozwala obserwować np. zamiany zachodzące w trakcie budowy...

Duże

500.000 - krotne. Ta częstotliwość zdjęć (1 klatka dziennie) pokazuje wyraźnie ...

Dokumentacja z lotu ptaka


Wykonujemy dokumentację filmową z powietrza obiektów, inwestycji, realizacji budowlanych

Załatwiamy formalności na loty w strefie CTR, posiadamy licencje pilota UAV do 25kg. Dzięki specjlanie skonstruowanej, stabilizowanej platformie wielowirnikowej, jesteśmy w stanie nie tylko zawisnąć na filmowanym obiektem, ale także pokazać go w dynamiczny sposob.

Usługi Timelapse


Produkcja wszystkich gatunków timelapse następuje w trzech etapach: planowanie, nagrywanie i renderowanie.

Planowanie

Timelapse

Kluczem do uzyskania dobrego materiału jest właściwe kadrowanie i klatkowanie. My pomagamy dobrać je do potrzeb i możliwości klienta.

Nagrywanie

Timelapse

Różne rodzaje planów zdjęciowych wymagają odpowiedniego dobrania stacji timelpase (mobilnych oraz stacjonarnych).

Renderowanie

Timelapse

Proces uwieńczający łączenie zdjęć wraz z efektami oraz nałożonymi grafikami, eksportowanie finalnego filmu poklatkowego. 

Produkcja Timelapse


Nasze zdjęcia z produkcji timelapse.